Отборите на Септември и Левски играят при резултат 0:0  в

...

НА ЖИВО: Септември – Левски 0:0, греда за сините

Отборите на Септември и Левски играят при резултат 0:0   в мач от 14-ия кръг на efbet Лига. Двубоят на националния стадион „ Васил Левски ” започва в 20:30 часа и ще може да я наблюдавате в директно предаване по DIEMA SPORT, както и онлайн на платформата PLAY DIEMA XTRA. На уеб страницата Gong.bg ще проследим конфликта минута по минута.

Още във 2-ата минута на срещата гостите имаха късмет да открият резултата, само че удар на Филип Кръстев от близо тринадесет метра срещна левия непряк дирек на вратата. Три минути по-късно Мартин Стойчев от състава на домакините получи нелепа травма, откакто падна неприятно на рамото си и не съумя да продължи дуела. Неговото място бе заето от Александър Тодоров, а минути по-късно Стойчев бе отведен от стадион „ Васил Левски ” с кола за спешна помощ до най-близката болница.

Последваха мощни минути за „ сините ”, които стигнаха до няколко следващи корнера пред Шейтанов. Ван дер Каап имаше отлична опция да стреля и да порази задачата, само че прати топката над вратата. В 22-ата минута домакините бяха доста покрай откриването на резултата, само че Атанас Кабов не съумя да порази задачата. Той бе изведен чудесно от Димитър Костадинов отдясно, напредна доста добре и стреля по диагонала, само че Пламен Андреев мазета в корнер.

Следващият късмет за гол в мача пред играчите на Левски. Илиян Стефанов имаше опция да стреля от границата на наказателното поле, само че топката профуча около десния непряк дирек.

Иван Арсов също имаше опция да обстрелва вратата на Левски след центриране от ъглов удар, само че несполучливо. Пет минути преди почивката Уелтън насочи застрашителен удар към вратата на Септември, само че Шейтанов сподели класа и мазета в корнер. След центрирането от ъгловия удар, Уелтън имаше нов късмет да стреля, само че още веднъж не съумя да порази задачата.

Втората част стартира по-добре за Левски, а в 49-ата минута „ сините ” стигнаха до страхотна опция за гол. След центриране от следващия корнер пред вратата на домакините, Андриан Краев се извиси над всички и стреля с глава, само че прати топката в напречната греда.

LIVE • СЕПТЕМВРИ – ЛЕВСКИ 0:0